CESTA K CELISTVOSTI

Programy rozvoje jedince a komunity

Cesta k celistvosti je čtyřdílný program na podporu osobnostního a komunitního rozvoje


1. 3D osobnost

Jaké jsou mé přirozené vnitřní zdroje? Mám k nim rovnoměrný přístup? Jak mohu pracovat s různými aspekty své psychiky, abych dosáhl celistvosti? Co mi brání rozvinout a projevit svůj jedinečný potenciál? Na tyto klíčové otázky si odpovíme v úvodním setkání s názvem Moje „místo“.


Součástí je seberozvojovýprogram 3D osobnost, aktivity rozvíjející intuici a zpěvy manter.

 


2. Moje „místo“ 

Jaké je mé autentické „místo“ ve světě? Naplňuji v životě své opravdové potřeby? Co je mým pravým a jedinečným úkolem? Jak to celé souvisí s mým okolím? Jak se setkat se svojí životní vizí?


Součástí druhého setkání budou základy Čchi-Kung - pohybů pro zdraví a výuka alikvótního zpěvu.

 


3. Proměny 

V jaké životní fázi se nacházím? Jaké další bych ještě mohl prožít?Které změny tyto fáze doprovází? Jaký je můj vztah ke „smrti“? Co je to přechodová ceremonie a jak může pomoci ke zralosti jedince a komunity?


Součástí je bubnování, tanec a výuka základů hry na didgeridoo.

 


4. Obřad potní chýše
 

Očistná a transformativní ceremonie, která pomáhá přeměnit staré nepotřebné strategií přežití na zralejší, vědomější prožitky Bytí.Průvodce:  
Ráďa Malý

jeho úkolem je provázet jednotlivce i skupiny do hlubokých a temných jeskyní jejich vlastní psychiky. Vynášet odtud skryte poklady nevědomí na světlo vědomí. Pomáhá objevit způsoby, jak mohou být tyto dary využitelné pro trvale udržitelný osobní i společenský rozvoj. Využívá k těmto účelům prvky hlubinné psychologie, muzikoterapie, meditace a šamanismu.


Cena: 330Kč/osobu za jeden (programy na sebe volně navazují, doporučuji zažít všechny, ale je možné se účastnit i vybraných témat). Minimální počet účastníků je 6.

Trvání: cca 4 hodiny