Kapela

Soňa Malá - Tranzan - violoncello, zpěv

Soňa Malá

violoncello, zpěv

Viděla kus světa a ví, co je v životě důležité. No a až nám to jednou řekne, tak to zhudebníme. Také hrála v kapele Model Bazaar.


Radek Malý - Tranzan - kytara, zpěv

Radek Malý

kytara, zpěv

Vousatý milovník přírody, milovníků přírody a přírodních milovníků, co má v kapele ty nejlepší z nejlepších. Zakladatel Model Bazaar, Zastavárny BB a Annie´s TripMartin Pospíšil - Tranzan - bicí

Martin Pospíšil

bicí

To je náš Pospec, jediný svého druhu, veleznámý, všemi opěvovaný, nejlepší parťák k pivu, vínu a šálku lahodného rumu. Jo a hrál na buben v Model Bazaar a Fru Fru.


Ondřej Strouhal - Tranzan - klávesy

Ondřej Strouhal

klávesy

Sympatický mladý hudebník, který staví dům od těch nejhlubších základů. Nejprve si založil kompost a instaloval nádoby na sběr dešťové vody. Je také členem hudebních skupin Javory Beat a Modul.


Jakub Šimáně - Tranzan - baskytara

Jakub Šimáně

baskytara

Stará se o secesní dům, sdílí jej s renesanční ženou, čas od času příjde s barokní kšticí, případně s gotickou opicí. Je skalní vyznavač kubismu a má postmoderní srdce na dlani. To je náš Kubík, šikula po všech stránkách. Jen do chvíle, než se řízne do prstu. Byl a je stálým členem skupin Javory a Javory Beat, Mošny a Model Bazaar. Je majitelem, ředitelem a zaměstnancem nahrávacího studia.